Pictures from the gARTen 2021 exhibition in Gdynia, Poland

Uncategorized

As we are going to open the last of the first edition of the gARTen exhibition series now, I would like to share the pictures of the biggest exhibition in that cycle – the second edition, gARTen 2021, with invited artists from many coutries: Cuba, Venezuela, Spain, Portugal, Italy, Switzerland, Germany and Poland.

I was very happy to exhibit it in my hometown, Gdynia. I am also very happy and grateful for the place where we could exhibit it – and for that I would like to thank to Gdynia City.

I would like to thank all the international artists that decided to participate in my original project. I would also like to thank Weronika Grzes and Olga Wardega for working with me on inviting the artists, and taking care of the project. And first of all, I would like to thank the City of Gdynia for making the project possible, and for the amazing space in which we were exhibiting it! Thanks to the Academy of Fine Arts in Gdansk for founding a part of the preparations.

Happy to have worked on this exhibition!

[PL]

Jutro otwieramy ostatnia z serii wystaw gARTen zorganizowanych w ramach pierwszej edycji wydarzenia, dlatego dzis dzielę się z Panstwem zdjęciami z drugiej edycji: gARTen 2021, którą udalo nam się przeprowadzić z wystawą w Polsce, na pieknym Placu Zawiszy Czarnego w Gdyni, w niesamowitej bliskości morza, Muzeum Miasta Gdyni, Teatru Muzycznego w Gdyni, Sceny Blues Clubu i pysznych lodów Mariola.

Za umożliwienie nam wystawienia projektu w tej przestrzeni serdecznie dziekuję Miastu Gdynia! Jestem szczęśliwa, mogąc pokazać projekt w Mieście Gdynia.

Była to największa z serii wystaw gARTen i prezentowałyśmy na niej artystów z wielu krajów: Wenezueli, Kuby, Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Szwajcarii, Niemiec i Polski.

Chciałabym rownież podziękować artystom zagranicznym za chęć udziału w moim projekcie, Oldze Wardędze i Weronice Grześ za wspólne zapraszanie artystek i artystów oraz przygotowania do wystawy, oraz Akademii Sztuk Pieknych w Gdańsku za wsparcie finansowe działania, jako jednej z aktywnosci Kola Naukowego Dyfuzja działającego na tejże Akademii.

Dziękuję!

Jedna uwaga do wpisu “Pictures from the gARTen 2021 exhibition in Gdynia, Poland

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s