Pamiętniki z kwarantanny – o projekcie.

Pamiętniki z kwarantanny

Dzień dobry!

Oto przestrzeń, w której publikuję projekt „Pamiętniki z kwarantanny”. Jest to projekt autorski zrealizowany w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
– Kultura w sieci, którym mam przyjemność zostać wyróżniona. W ramach projektu powstanie cykl ilustracji opisujących sytuację kwarantanny i dystansu społecznego, w perspektywie międzynarodowej. W ilustrowanych sytuacjach znalazły się osoby z różnych kręgów kulturowych, krajów, będące w różnej sytuacji rodzinnej i zawodowej. Wszystkie je łączy to, że niespodziewanie znalazły się w epoce lockdownu. W cyklu ilustracji są sportretowane w baśniowej aurze, jako postaci zwierząt o cechach ludzkich.

Czas realizacji projektu to okres od lipca do końca września, w tym więc okresie spodziewajcie się kwarantannowych ilustracji! A już niedługo i Was poproszę o historie związane z kwarantanną. Stay tuned!

Zrealizowano w ramach
programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
– Kultura w sieci.

 

Hello! Nice to see you! In this virtual space I am presenting you the project „Quarantine diaries”. It is a scholarship project founded by The Ministry of Culture and National Heritage of Poland – „Kultura w sieci” program, which I am proud to be granted. It is a cycle of illustrations that present situations of different people from different backgrounds and nationalities, with different familly or job situations, being lockdowned in various countries. They are all in that state together. And they are all depicted in a fairy-tale way, as animal-like creatures with human features.

The project lasts from the first of July until the end of September, so during that period you will find the illustrations in here! Stay tuned.

And soon I will ask you as well about your Quarantine Stories! Hope to hear from you.

Done as a scholarship programme founded by Ministry of Culture and National Heritage of Poland – „Kultura w sieci”.

Best regards,

Barbara

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s